BMW X1

Kokku 41 detaili · 3 põlvkonda
Põlvkonnad
Vali põlvkond — näitame selle põlvkonna kõiki osi ja vajadusel saad täpsustada varianti.
Kõik osad

Tagaamortisaatori ülemiste tugipatjade komplekt – BMW 1. seeria E81; BMW 1. seeria E82; BMW 1. seeria E87; BMW 1. seeria E88; BMW 3. seeria E90; BMW 3. seeria E91; BMW 3. seeria E92; BMW 3. seeria E93; BMW X1 E84
JOM-74052327,95 €

Tagaamortisaatori alumiste tugipatjade komplekt – BMW 1. seeria E81; BMW 1. seeria E82; BMW 1. seeria E87; BMW 1. seeria E88; BMW 3. seeria E90; BMW 3. seeria E91; BMW 3. seeria E92; BMW 3. seeria E93; BMW X1 E84
JOM-74051729,95 €

RDX esitulede kulmud – BMW X1 E84 –2012
RDX-RDSB12345,90 €

Rattavahede komplekt 2 × 5 mm koos poltidega – BMW X1 E84
JOM-79017754,94 €

Topeltliistudega iluvõre, läikivmust – BMW X1 E84 2009–2015
JOM-5211092JOE59,95 €

Läikiv must võre BMW X1 F48 jaoks | 2015-2019
NK-0018860,90 €

Matt must võre BMW X1 F48 jaoks | 2015-2019
NK-0018962,91 €

Peeglikatted Black Replacement BMW F20 F21 F22 F30 F30 F32 E84 jaoks
NK-0006364,90 €

Iluvõre läikiv must BMW X1 F48 LCI jaoks | 2019-2022
NK-0019065,91 €

Iluvõre matt must BMW X1 F48 LCI jaoks | 2019-2022
NK-0019166,90 €

Läikiv must võre BMW X1 E84 jaoks | 2009-2015
NK-0019666,90 €

Rattavahede komplekt 2 × 10 mm koos poltidega – BMW X1 (E84)
JOM-79017874,95 €

Matt must võre BMW X1 E84 jaoks | 2009-2015
NK-0019783,90 €

Rattavahede komplekt 2 × 15 mm koos poltidega – BMW X1 E84
JOM-79017985,94 €

Tagumised küljesplitterid
BM-X1-U11-M35-RSD1G88,99 €

Tagasplitter
BM-X1-48-MPACK-RD1G88,99 €

Tagumised küljesplitterid
BM-X1-48-MPACK-RSD1G88,99 €

Rattavahede komplekt 2 × 20 mm koos poltidega – BMW X1 (E84)
JOM-79018089,95 €

Iluvõre Performance, läikiv must mudelile BMW X1 U11 | 2022-2026
NK-0017495,90 €

Iluvõre Performance, matt must mudelile BMW X1 U11 | 2022-2026
NK-0017599,89 €
Difuusori küljesplitterid BMW X1 M-paketiga U11 | 2022-2026
NK-00663131,90 €

Spoiler cap
BM-X1-48-MPACK-CAP1G144 €

RDX Slim küljeliistud – BMW X1 E84
RDX-RDSL500146148,90 €

Spoiler cap 3D
BM-X1-U11-MPACK-CAP1G164 €

Spoiler cap 3D
BM-X1-U11-M35-CAP3D1G164 €

RDX VARIO-X esispoiler – BMW X1 E84 (2012–2015)
RDX-RDFAVX30214168,90 €

Tagumine difuusor Street Pro
BMX148MPACKCNC-RS1B169 €

Tagasplitter püsttugedega
BM-X1-U11-M35-RD1G+RD2G178 €

Küljeliistud
BM-X1-48-MPACK-SD1G199 €

Küljeliistud
BM-X1-U11-MPACK-SD1G199 €

Esisplitter V.1
BM-X1-48-MPACK-FD1G199 €

Esisplitter
BM-X1-48F-MPACK-FD1G199 €

Esisplitter V.2
BM-X1-48-MPACK-FD2G199 €

Küljeliistud BMW X1 U11 M-paketiga | 2026
NK-00743232,90 €

Esisplitter
BM-X1-U11-M35-FD1G+FD1RG249 €

Esisplitter
BM-X1-U11-MPACK-FD1G+FD1RG249 €

Tagasplitter püsttugedega
BM-X1-U11-MPACK-RD1G+RD2G249 €

Esisplitter BMW X1 U11 M-paketiga | 2022-2026
NK-00630264,90 €

Difuusor BMW X1 M-Pakett U11 jaoks | 2022-2026
NK-00688264,90 €

Stiilikomplekt
BM-X1-U11-MPACK-SET860,99 €

Stiilikomplekt
BM-X1-U11-M35-SET879 €

